Advokátní kancelář JUDr. Daniely Kovářové slaví 10 let

V těchto únorových dnech slaví desetileté výročí existence své specializované kanceláře známá pražská rodinná advokátka JUDr. Daniela Kovářová.Po svém působení na ministerstvu a řízení Justiční akademie jsem se v roce 2011 vrátila do advokacie a od začátku jsem se rozhodla zaměřit se na rodinné problémy rodiny, manželů, dětí a vypořádání společného jmění,“ říká zakladatelka kanceláře Daniela Kovářová. „Šlo tehdy o neoblíbenou agendu, které se většina mých kolegů kvůli emocím vyhýbala. Rodinné problémy ovšem zasahují každého velmi citelně, proto jsem se rozhodla zaměřit se právě na ně. Tento krok se ukázal jako správný, řada kolegů mě od té doby následovala a nyní se už mnoho advokátů cíleně specializuje právě na rodinné právo.

Kancelář původně sídlila v Bolzanově ulici vedle pražského Hlavního nádraží, po dvou letech se přestěhovala na Vinohrady a od roku 2018 sídlí na Smíchově. „Během uplynulých deseti let jsme s kolegyněmi obsloužily kolem dvou tisíců klientů. Jsem ráda, že se mi celou dobu daří přesvědčovat klienty o výhodách nesporného řešení rodinných sporů,“ říká Daniela Kovářová, která v roce 2018 založila Unii rodinných advokátů a dnes se zaměřuje na konzultace a nastavení strategií. Kancelář spolupracuje s řadou rodinných advokátů, jejichž agendy se stále rozrůstají, s psychology, mediátory, znalci a dalšími odborníky profesně se věnujícími problematice rodiny.

Uplynulých deset let s rodinnými klienty mě velmi naplnilo a poučilo,“ tvrdí Kovářová, která o rodinných problémech také píše a přednáší a v advokacii je od roku 1990, do roku 2008 však působila v Plzni. „Kdyby nebylo koronavirové pandemie, uspořádala bych velkou oslavu, na které bych poděkovala všem spolupracovníkům i kolegům, kteří kanceláří během let prošli. Takto mi nezbývá než jim poděkovat aspoň touto formou .“

Bližší informace o službách kanceláře jsou na www.akkovarova.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...