Aňa a Lela Geislerovy vydaly P.S. Diář 2020

Ve čtvrtek 31. 10. křtily Aňa a Lela Geislerovy v kavárně knihkupectví Luxor NC Palladium svůj nový P.S. Diář 2020. Kmotry byly Ester Geislerová a Nikol Štíbrová.

Rok začíná pro každého v jinou dobu. Pro někoho začíná školou, pro někoho narozeninami a pro někoho v momentě, kdy otevře nový diář a napíše do něj své jméno. I vy můžete odstartovat nový rok s diářem s citáty Ani Geislerové a neodmyslitelnými ilustracemi její sestry Lely Geislerové. Nechybí ani praktická gumička, místo pro poznámky a již tradiční barevná ořízka. Chybělo vám pokračování P.S.? Tak teď s ním můžete strávit celý rok 2020. „Ať je tenhle rok veselý, nový, příjemně odškrtaný a váš se vším všudy„.

Aňa Geislerová (*1976) je česká herečka a spisovatelka, která získala tři České lvy pro nejlepší herečku v hlavní roli a další dva pro herečku ve vedlejší roli. Do světa literatury vstoupila v roce 2015 souborem fejetonů, které původně psala pro časopis Elle. V nakladatelství Ikar vyšla kniha pod názvem P.S. a autorka za ni získala v Magnesii Litera v roce 2016 Cenu čtenářů Kosmas.

Lela Geislerová (*1975) je česká výtvarnice a zpěvačka, sestra Ani. Pracovala na plakátech a kostýmech pro řadu filmových projektů – mimo jiné třeba pro filmy Krysař nebo Nevinnost. Za ten byla dokonce nominována na cenu za nejlepší plakát v rámci Českých lvů 2011. Pro časopis respekt tvoří Lela komiks Zen žen.

Foto: Teodorik Menšl

You may also like...