Anglicky se přes léto naučíte v Praze

Léto se nám nekompromisně blíží a s ním i víc volného času, který se dá využít kupříkladu k sebevzdělávání. Na to, abyste začali mluvit anglicky, si nepotřebujete brát dovču v práci a vyjet na dva měsíce do zahraničí. Nebo se chystáte na dovolenou do zahraničí a bojíte se mluvit? Stačí si v Praze zvolit ten správný kurz angličtiny, který vás rozmluví. Ve spleti nabídek různých pražských jazykovek je občas těžké se vyznat. Empire na Andělu vám však strach z mluvení spolehlivě odstraní a konečně se rozmluvíte anglicky.

Jako studenti Empire budete pořád mluvit – jednoduše, budete se učit jazyk tím, že používáte svůj jazyk. Angličtina se vám tím nenásilně vryje do paměti. Jazyk si zažijete a začnete jej ihned používat. Výuka zároveň probíhá plně v angličtině.

Budete také opakovat. Opakování je přece matkou moudrosti. Jak již víte, je obtížné si něco zapamatovat, když to slyšíte poprvé. Jenže tady to s vámi lektor zopákne hned čtyřikrát, a tak si to zaručeně udržíte v paměti. Na věku přitom nezáleží.

Abyste se neučili blbě, lektor má konverzaci celou hodinu pod kontrolou a chyby vám hned opraví. Naučí vás to správně už od začátku. Lektoři jsou příjemní, profesionální a vytvářejí skvělou atmosféru. Již při vstupu do učebny z vás opadne stres, který znáte ze školy. Nenajdete tady klasické školní lavice, nýbrž židle v půlkruhu. Pohodlně se usadíte a lektor vás už provede celou hodinou. Ani se nenadějete, hodina příjemně uplyne a vy už si odnášíte nové fráze a schopnost mluvit anglicky.

Výuka v Empire má vždy jasný cíl. Víte, co se za své peníze naučíte. Důležité je už pak jen přijít. Své vědomosti si na závěr úrovně ověříte v závěrečném testu. Gramatiky se bát nemusíte. Vysvětlí vám ji jednoduše a tak, abyste ji uměli použít.

Direct English, licencovaná metoda, kterou v Empire používají je v Praze jedinečná. Zapomeňte na tradiční výuku s tužkou v ruce a vyplňováním cvičení. Díky důmyslně propracovanému systému výuky je hodina dynamická a zábavná. Jako student jste pořád ve střehu a učíte se říct to, co reálně využijete. Výuka je navíc uzpůsobena tak, aby vám odstranila blok z učení, pokud se bojíte mluvit cizím jazykem.

Díky tomu, že je teď kapacita ve veřejných kurzech omezená na maximálně šest studentů, mluvíte ještě víc a lektor se vám víc věnuje. K tomu máte teď nově veškeré učební materiály nebo knihy ke kurzu v ceně.

Jakou intenzitu si zvolíte, je zejména na vás. Ve veřejných kurzech Empire máte možnost mluvit anglicky jednou nebo dvakrát týdně. Máte chuť se posunout mílovými kroky? Přes léto pro vás běží intenzivní dvoutýdenní kurzy, kdy mluvíte úplně každý den. Máte-li raději individuální přístup, v Empire vám vyhoví. Stačí si jen vybrat z letní nabídky.

Empire představuje moderní koncept jazykové výuky – učíte se angličtinu anglicky, učíte se správně, učíte se mluvením, hodně opakujete, učíte se beze stresu a víte, co se naučíte. Tuhle originální jazykovou školu najdete v Praze na Andělu. Přesvědčí vás taky příjemnými prostory, přátelskou atmosférou a osobním přístupem koordinátora Jendy. Tak pokud jste Empire ještě nenavštívili, teď je ten správný čas. Stačí se přihlásit na ukázkovou hodinu zcela zdarma a přijít.

You may also like...