Anna K. chystá turné do 15 měst napříč celou republikou. Startuje 6. listopadu

Oblíbená česká zpěvačka Anna K. připravuje podzimní turné, které začne 6. listopadu v Kutné Hoře a bude mít celkem 15 zastávek. Fanoušci po celé zemi se mohou těšit na jedinečnou příležitost užít si nejnovější skladby z alba jako jsou Na malou chvíli, Údolí včel nebo Černý tulipán, ale i osvědčené hity zpěvačky.

Za skladbu Údolí včel Anna K. letos získala sošku Anděla a za prodeje alba platinovou desku! Údolí včel zpěvačka pokřtila během dvou neopakovatelných dubnových koncertů v pražském Foru Karlín a brněnském Sonu.

„Oba koncerty měly úžasnou atmosféru, moc jsem si je užila! Když v jednu chvíli fanoušci ve Foru Karlín vytáhli papírová srdce s části textu písně O Tobě i o mně “Stejně jsem ráda, že tě znám”, moc mě to dojalo,“ vzpomíná Anna K. Večery podtrhovala unikátní divadelní scéna s dominantním lustrem, kterou speciálně pro tyto koncerty vytvořil uznávaný scénograf Marek Cpin.

Předtím, než zpěvačka odehrála dva velkolepé koncerty ve Foru Karlín a v Sonu, připravila pro své fanoušky menší klubová vystoupení nazvaná ‚Večírky pro nedočkavé‘. Komorní atmosféra klubů ji nadchla natolik, že se rozhodla své podzimní turné uspořádat nejen v tradičních divadelních sálech, ale také přidat pár klubových.

„Už se nemůžu dočkat, až se svou kapelou vyrazím za mými milovanými fanoušky! Pokaždé, když vidím, jak s námi zpívají a tančí, mám obrovskou radost, je to nádherná energie, která mě podporuje na mojí cestě v těch nejkrásnějších i těch nejtěžších chvílích života,“ těší se zpěvačka.

Anna K. přichází s ještě jednou novinkou. Před turné vyjde limitovaná edice vinylů s živým záznamem koncertu ve Foru Karlín. Tato vinylová limitka, stejně jako i nový merchandise, bude k zakoupení během turné a na e-shopu anna-k-shop.com.

TERMÍNY TURNÉ

6.11. Kutná Hora, Tylovo divadlo
12.11. České Budějovice, Divadlo Metropol
14.11. Jindřichův Hradec, Divadelní sál KD Střelnice
15.11. Vratislavice, 101010
22.11. Hradec Králové, Petrof Gallery
28.11. Kamenice u Prahy, Kulturní centrum
29.11. Hranice, Divadlo
2.12. Plzeň, Měšťanská Beseda
4.12. Zlín, Kongresové centrum
5.12. Nový Jičín, Beskydské divadlo
7.12. Havlíčkův Brod, Klub Oko
11.12. Znojmo, Znojemské divadlo
12.12. Vysoké Mýto, Šemberovo divadlo
17.12. Olomouc, Kino Metropol
21.12. Pardubice, Žlutý pes

Vstupenky jsou v předprodeji na anna-k.cz/#koncerty

You may also like...