Aquapalace Praha nabízí spojení vodní zábavy s virtuální a hyper realitou

O novinkách, které čekají na návštěvníky čestlického Aquapalace Praha informovala na tiskové konferenci jeho ředitelka Vladana Horáková.

Jak zdůraznila ve svém vystoupení, návštěvníci se mohou těšit na jaro plné úžasných novinek a her. „Naším cílem je stále překvapovat návštěvníky novinkami a nezapomenutelnými zážitky,“ uvedla Vladana Horáková s tím, že vzhledem k oblíbenosti již rok otevřeného tobogánu s virtuální realitou Magic Tube, přichází Aquapalace Praha s dalším rozšířením atrakcí s prvky virtuální zábavy. Už od 28. ledna rozšířil nabídku virtuální zábavy a otevřel i novou VR hernu Avatar Zone. V době jarních prázdnin lze zažít i další hyper realitu – šnorchlování s virtuálními brýlemi. Jedná se o jedinečnou kombinaci virtuální a vodní zábavy, která u nás nemá obdoby.

Díky nově vybudované herní zóně přímo v prostorách Aquapalace Praha, si všichni návštěvníci mohou vyzkoušet ty nejlepší hry virtuální reality. Virtuální realita Avatar Zone nabídne mimo jiné i hru Beat Saber, která patří mezi špičku na mezinárodní úrovni. Nejen tuto hru, ale i tematické hry z hlubin oceánů, kdy se setkáte tváří v tvář s podmořským světem a korálovými útesy, na vás čekají v nové herně virtuální reality.

Během jarních prázdnin zažijete v Aquapalace Praha i zážitek z nové hyper reality a budete se moci ponořit do hlubin nejen virtuálně, když v Coral bazénu s 36 °C teplou vodou si díky speciálním vodotěsným brýlím nově užijete virtuální realitu pod vodou. Šnorchlovat budete mezi vzácnými rybami, nádhernými podvodními scenériemi a prohlédnete si velryby nebo delfíny zblízka. Můžete se stát i kosmonautem a proletět se na oběžné dráze s nádherným výhledem na naši modrou planetu. Další hyper realitu lze zažít na tobogánu Magic Tube, kdy během jízdy letíte vesmírem nebo kouzelnými vzdušnými zámky a zážitek umocňuje způsob jízdy, rychlost, váha jezdce, ostrost zatáček i okolní zvuky.  Užijete si spoustu legrace i adreanlinu.

Hernu VR Avatar Zone si stejně jako ostatní atrakce užijí děti i dospělí. Otevřena bude každý den. Do Aquapalace Praha můžete vyrazit o víkendu i ve všední den s rodinou či kamarády nebo tam uspořádat netradiční firemní akci. Nadšení budou jak zarytí milovníci her, tak hraví začátečníci. A bonus pro všechny děti: Po celé jarní prázdniny mají vstup do Aquapalace Praha za pouhou 1 Kč.

Text: Bohumil Brejžek
Foto: Bohumil Brejžek a Aquapalace Praha

You may also like...