Astrologova neděle 10.10.2021 – Saturnova otočka

I když se to nestane dneska, je ve vzduchu cítit, že se Saturn na 7. stupni Vodnáře v pondělí otočí. Otočka bude zásadní pro témata a procesy, jež se dějí a kt. zažíváme. Dostanou novou dynamiku, uvolní se to, co drhlo a vázlo a osud dá prostor tomu, aby se záležitosti opět děly. Stane se tak klidně už dnes, protože aktuálně Saturn na 7. stupni už stojí. Tak se nedivme a nebuďme překvapení. Retrográdní Saturn po nás chtěl v posledních měsících, abychom porozuměli tomu, co děláme a doplnili si své poznatky tak, abychom dál už jednali víc s přehledem a beze strachu.

Dnešek bude hodně střelecký, Luna se ve tomto znamení schází s Venuší a obě planety jsou v sextilu se Saturnem ve Vodnáři . Ano, s tím, který se otočí. Dnes je tedy mnoho důvodu ke změně postojů a prostoru pro překvapivé plány. Šance pro vysvětlení věcí, ale i pro předložení nových návrhů. Den pro projekty a jejich starty, den pro nové záležitosti. Jsme zde podporováni a dostáváme dost energie k tomu, abychom nesetrvávali na nevýhodných pozicích a v přežitých postojích a záměrech. Aspekt povede k utrácení, ale finance, čas a energii vynaložíme dobře a časem se nám věnované vyplatí.

A samozřejmě je potřeba zmínit i rozbíhající se konjunkci Slunce – Mars ve Vahách, která dodá procesům výraznou dynamiku. Pokud budeme něco řešit, nebude to tedy potichu a v ústraní. A s ohledem na znamení Vah, očekávejme mnoho témat partnerských, výtahových a zaobírajicích se spolky, svazky a smlouvami. Tady všude se bude leccos dít a to směrem k novému uspořádání věcí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...