Astrologovo pondělí 15.11.2021 – Sázka na důvěru

Dnes vrcholí kvadratura Jupiteru se Sluncem. Příznivá zpráva je v možnostech, kt. nabízí trigon Luny se Saturnem. Nepotěší kvadratura Luny a Venuše. Náladu rozehřeje sextil mezi Venuší na jedné straně a Marsem s Merkurem na straně druhé.

Kvadrát Luny a Venuše ukazuje na obavy, jež cítíme. Pokud nás v životě něco skříplo a kleplo přes prsty, tak nám stávající konstelace připomenou takové neúspěchy. Z pocitu prožitého traumatu se rodí strach a klesá odvaha, tolerance a velkorysost. V praxi si jedeme svoji linku a bojíme se být víc osobní. Není dost energie pro srdečnost. Takový aspekt nás vede k mobilizaci sil (Chiron je s Lunou v Beranu v konjunkci) a k tomu, abychom si uvědomili, že nepříznivé situace se dají překonat, budeme-li dostatečně tvořiví v hledání řešení.

K takovému hledání a improvizaci nám pomůže příznivé spojení Marsu, Merkuru a Venuše. První dvě z těchto planet jsou ve Štíru a tak si možná přitom sáhneme do rezerv, ale tentokrát se to vyplatí. I události budou pod vlivem této konstelace mít tendence se hrotit, ale budou řešitelné.

Slunce s Jupiterem v kvadratuře, toto téma jsme tu už probírali, nás učí jednat čestně a nebát se autorit. prověří to i jejich kvalitu. Jasně, v prvních chvílích se může objevit agrese a chuť se se vším vypořádat po svém a hned. Pokud ale necháme soudce Lynche spát, zjistíme, že se dá vždy domluvit. Je to jen o velké trpělivosti a nutnosti se pořádně energeticky angažovat. Ale zdá se, že poslední dny je to stále nutností. Jedeme na rezervy a proto se vyplatí odpočívat jak jen to jde a nebrat si nepříjemné věci osobně, je šance, že za několik dnů se věci změní k lepšímu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...