Astrologova neděle 13.12.2020 – Oheň a země

Dneska jsou tři planety ve Střelci, Slunce, Luna, Merkur. A samozřejmě jižní uzel. Den před novem opět se toho navenek mnoho neděje, ale uvnitř už hoří jasný plamen. Čeká se na nov. Je potřeba nabrat sílu, je nutno si ujasnit směr, je záhodno ukončit vše, co zdržuje. Dál už od pondělí půjdeme rychle kupředu.

Najdeme i trigon mezi Sluncem a Marsem v Beranu, je velmi těžké se s něčím tajit, cítíme silnou potřebu sdílet, propojovat se, hledat společné zájmy. Najednou potřebujeme spolupráci a hledáme k ní vhodné kumpány.
Polední trigon Luna – Chiron v Beranu bude terapeutický. Může se leccos vysvětlit a mnohé záležitosti zkusíme realizovat znova. Záleží nám na tom, abychom dělali věci správně. Neúnavně a odvážně se pouštíme do složitých témat.
Venuše ve Štíru v sextilu s Jupiterem v Kozorohu nám pomohou ujasnit hodnoty. Už víme, co chceme. Jen ještě chybějí detaily a ty máme za úkol dotáhnout dneska. Vzduch je plný nových plánů a hlubokých nejistot, zda se je podaří uskutečnit. Ukazuje se, že pokud budeme jednat na jedné straně přesvědčivě a na straně druhé jednoznačně a fér, máme šanci na úspěch.

Dnešní den je jistým způsobem konfrontací ohnivých a zemských planet. Tyto dva živly se nemají moc rády. Zemský živel a tedy planety v Kozorohu dusí oheň a planety ve Střelci a Beranu. Prokouše se oheň krustou svazujících obav, strachů a regulací? Najde si plamének svoji cestu? Povede se nám uskutečnit to, co delší dobu skomíralo?

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...