Astrologova neděle 13.9.2020 – O budoucnosti

Slunce nabíhá do trigonu s Plutem. Venuše v trigonu s Chironem. Luna v opozici s Plutem, Saturnem a kvadrátu s Marsem.

Dnešek může být trochu bolavý. Trápit a štvát nás klidně bude nespravedlnost světa. Nepochopení našeho přístupu a toho, jak fungujeme. všimneme si nesrovnalostí a budeme požadovat řešení. Ve skutečnosti nás trigon Venuše a Chironu vede k soucitu. K pochopení postojí našich protějšků, ale i konfrontantů. Měl by to ve finále být aspekt léčivý.
Luna, která ukazuje na pocity, se nebude mít moc dobře. Konfrontována s mocnými silami, jež nejsou zdaleka pod kontrolou, bude plná nejistot a my s ní. Zdá se, že hodnoty, kterými jsme se obklopili a jež jsme před několikati dny pobořili, chybějí. Je třeba zapracovat a vytvořit nové. Uvědomit si, co je opravdu zásadní a co se důležitým jen zdá být. To nezjistíme z fleku.

A ten trigon Pluta a Slunce pomalu vynáší na světlo silné procesy. Můžeme být v odstupu, můžeme si myslet, že se nás dané netýká… ale to je tak asi vše. Ke konci dne a zejména zítra se budeme muset postavit z očí do očí něčemu zásadnímu. I když to na první pohled bude vypadat celkem běžně a nevinně. Tady je vhodné načerpat síly a jednat s rozvahou v hlavě a se srdcem na správném místě.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...