Ondřej Habr: astrologovo pondělí 2.3.2020 – První lunární čtvrtka

První lunární čtvrt, Luna v Blížencích je v kvadratuře se Sluncem v Rybách. Mluvíme a nevnímáme dosah, řešíme a necítíme řešení. A nebo naopak, něco nás velmi silně drží pod krkem a nutí být velmi konkrétní. Vize se rozcházejí s realitou a tento rozpor je potřeba dát do pořádku. Je třeba nabrat jistotu a podniknout ve svých záležitostech konkrétní kroky.

Venuše v Beranu v kvadratuře s Plutem v Kozorohu včera a předevčera otevřela stavidla pro všechno skryté, skrývané a potlačované. Nyní je leccos jasné. Události ale budou mít pokračování. Venuše dobíhá do kvadratury se Saturnem a teprve teď je potřeba zabojovat, zjistit, co je v plánu a velmi konkrétními kroky zajistit, aby se dělo to, co je potřeba. V tomto momentě se budeme umět lépe rozhodovat. Někde budeme postaveni před hotovou věc. Jinde nás okolnosti donutí řešit.

Dnešní den je o vytvoření cesty, stanovení si postupných cílů, odhození přebytečného balastu v životě a o práci s hlubšími sférami našeho já a jeho projevů. Můžeme, pokud budeme poctiví, dosáhnout zajímavých výsledků.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

 
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...