Astrologova neděle 17.1.2021 – Zdánlivý klid

Luna v Rybách bude v konjunkci s Neptunem a Uran v přesném kvadrátu s Jupiterem.

Neděle by mohla být hodně podobná sobotě. Pro někoho tak bude dnem hlubokého poznání a naplnění vizí (ano, to, co jsme čekali, to se skutečně děje). Pro dalšího bodem obratu a cestou k návratu k vlastním hlubokým hodnotám a zásadám. Pro dalšího může být dnešek dnem nehybnosti, ve kt. dobře vnímáme i ten nejjemnější záchvěv větru nebo mysli a dovedeme tak dobře vyhodnotit, co se s námi děje. Také představy pojedou na plné obrátky a fantazie bude kreslit zajímavé obrazy. Není toho tolik co říci, snad ještě to, že aspekty vedou do nitra a do izolace, ve které poznáme, co potřebujeme a odlišíme tak fikci od skutečnosti.

Kvadratura Uranu s Jupiterem má také vliv na naše nastavení. Neřešíme tolik budoucnost a hodně se soustředíme na přítomnost. Je možné, že krátkodobé cíle nadřadíme těm dlouhodobým. Také si uvědomíme to, že něco nefunguje a zatoužíme po tom. Také se objeví chuť plánovat budoucnost a hledat pro sebe i své blízké k ní nějakou rozumnou cestu.

Den je jako stvořený k meditaci, kontemplaci, k hledání smyslů toho, co podnikáme. Také pro klid a odpočinek. Kdy jindy také.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...