Astrologova neděle 18.4.2021 – Konflikty a řešení

Merkur dobíhá na konci Berana Slunce. Včerejší události budou mít dneska dohru. přijde čas na domluvy, dohody, vysvětlování. V končícím kvadrátu s Plutem v Kozorohu hrozí zbytečné roztržky. (Věc je jasná, jen si zainteresovaní potřebují zachovat reputaci). Doporučuje se hledat společné řešení nebo mediátora. Sextil obou těles s Marsem i Jupiterem je rozbíhavý a tak se bude především řečnit.

Samotný trigon Jupiter – Mars je zajímavý. Jsou tu snahy se přes komplikace vlastně dohodnout. Možná, že nejasnosti posledních dnů se děly proto, aby vytvořily emoční krizi, kt. nyní bude vytvářet tlak na řešení.

Lunu najdeme v Raku, což je signál k odpočinku, stažení se do sebe, k hledání a probírání se vlastními hodnotami. Aktuálně je Luna ale v kvadratuře s Chironem v Beranu a tak se občas objevují stále ještě otevřené rány, které jsme kdysi utržili. Také je to ale jednoznačná výzva k zacelení ran, k léčení, k poznání toho, co nám vadí, k pochopení ostatních účastníků našich procesů a vůbec lidí kolem.

Sextil Luna – Venuše považuji za příznivý, aspoň pro první část dne. Ukazuje na citlivou a z duše pramenící komunikaci. Je šance na zklidnění, vyrovnání, nalezení vlastní, ale i vnější harmonie.
 
Dnešní aspekty jsou jako samoobsluha. Každý si najde své. Obecné tendence ale ukazují na potřebu uklidnění konfliktů a hledání jejich řešení. Zároveň je ale znát velká citlivost procesů, které probíhají i naše extrémní vnímavost. Máloco necháme bez komentáře, bez reakce. Možná právě proto bychom měli směřovat ke zklidnění a spolupráci tam, kde je to možné.
Mgr. Ondřej Habr, astrolog aastropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...