Astrologova neděle 19.5.2024 – Planety podporují rozvoj

Ze soboty zůstanou stále tři konjunkce: Slunce – Jupiter, Mars – severní uzel, Venuše – Uran. Všechny budou ráno už rozbíhavé a tak bychom neměli zpravidla být konfrontováni s novými tématy. Pro úlevu, události se samozřejmě budou dít dál a budou rozvíjet existující témata.

Na nás teď bude, abychom zvládli to, co nám v poslední době přišlo do života. Novinky je potřeba poznat, adoptovat a integrovat do každodenních záležitostí. Je potřeba se postavit k tomu, co se děje, najít pro sebe nejlepší řešení a pokud možno se jimi začít zabývat.

Slunce s Jupiterem nás budou cvičit v otevřenosti, nadhledu a velkorysosti. Určitě si také aspoň trochu zaplánujeme a rozmáchneme se ve svých vizích. Tam kde se tak neděje, zatoužíme po spravedlivých řešeních.

Venuše s Uranem ukazují prsty na nás, ano jsme to my sami kdo stojí ve středu vlastního života. A jsme samozřejmě dost dobří a kvalitní na to, abychom předkládali řešení a navrhovali co bude dál. Mohou se dít trochu nestandardní a neočekávané události, ale to právě proto, abychom ukázali svoji tvořivost a sílu při jejich zvládání a řešení.

Mars se severním uzlem naznačují to, že pracujeme na budoucnosti a doslova nás zvedají z křesla pohodlí. Nic nebude takové, jaké bylo a teď se dá začít mnoho pěkného, vhodného a důležitého.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...