Astrologova neděle 2.4.2023 – Příznivý vliv Saturnu s Marsem

Nejistoty konjunkcí, které události označily a vypíchly a návod k řešení poskytly, máme už za sebou. Merkur se sešel S Jupiterem a Venuše s Uranem. Scéna byla otevřena, děje naznačeny a my podnikly první kroky. Někde nejisté, jinde nadšené. To byl končící týden.

V jeho závěru se setkáváme s trigonem Mars – Saturn. Ten je záležitostí tohoto víkendu, zejména ale pátku a soboty. Okolnosti nám ukázaly na to, co je důležité, co je pro nás zásadní. Někdo někde podnikl nebo ještě koná kroky, které nás jednou dovedou k budoucnosti, o níž stojíme. Tento trigon je v podstatě dokonalým vyladěním brzdy s plynem našeho pomyslného auta, které řídíme.

Někde stačilo vzpomenout si (nebo si ještě vzpomínáme) na to, co je opravdu zásadní a důležité. Vzpomínky očištěné o nánosy následných akcí a kroků, kterými pokračovaly nás motivovaly (a motivují.
Nedělní ráno bude fajn prostřednictvím trigonu Luny ve Lvu s Merkurem v Beranu, rozproudí se diskuse, komunikace, začnou se aktivně řešit problémy. Bude to i ideální začátek pro cokoli, co by mělo být živé, spontánní a společné.

S odpolední Lunou v Panně začneme chytat zpáteční směr a jistoty. Trochu se zúží obzory a my se zamyslíme nad tím, co jsme v posledních dnech zažili. Chceme, aby z toho něco bylo a budeme hledat nástroje pro podporu.

Aspekty Luny s lunárními uzly nám umožní se zabývat lecčím nepochopeným z minula i si trochu umést cestu do budoucnosti. Vzpomínáte, jak se s uzly nedávno dostala do kvadratury Lilith (9.3. to bylo)? Bude možné dnes na události s touto kvadraturou spojené navázat a dát věci do pořádku, pokud je no žádoucí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...