Astrologova neděle 20.6.2021 – O náladách

Dopolední Luna ve Vahách spojuje, propojuje, hledá styčné body. A protože Váhy jsou vzdušné znamení, jsou podporovány intelektuální projevy. Sdílení, komunikace, vysvětlování.

Odpoledne bude Luna ve Štíru, což reprezentuje změnu základní kvality. Živlově se místo vzduchu objeví voda. Záležitosti se tedy řeší jinde a jinak. Prostřednictvím citů a emocí. Štíří záležitosti jdou nekompromisně do hloubky, z ní vytáhnou a pojmenují vše, co naleznou. A to si pišme, že naleznout chtějí.

Štíří Luna v opozici s Uranem v Býku přichází s celkem překvapivými zvraty. Jestli je třeba něco změnit, tak tady se nabízí všechny podmínky a prostředky. Uvědomíme si totiž, co nechceme a životě a co chceme a podle toho se budeme moci zachovat. Procesy se mohou dít skokově a otočky o 180 stupňů v orientaci, názorech a plánech budou více než časté.

Slunce na posledním, 30. stupni Blíženců přichází se huštěným časem. velmi rychle, aniž bychom se stačili oklepat, dostaneme velkou nálož informací a náruč faktů. Teď si s tím poraď, říká svět. Zůstáváme sami se svými úkoly, rozpačitě lomíme rameny a říkáme si Co teď. Bude záležet na naší aktivitě a schopnostech se realizovat, uvidíme, co z toho, co se nabízí, dokážeme vytvořit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...