Astrologova neděle 20.9.2020 – Fénix

Mars se v Beranu blíží do konjunkce s Lilit a Luna je v opozici s Uranem, oběma sekunduje Venuše ve Lvu, která je s nimi v nepříjemných kvadrátech. A málem bych zapomněl na kvadraturu Merkuru s Plutem.

Jsou tu podmínky, ve kterých toho mnoho nového životaschopného a trvanlivého dnes nevznikne. Snad je dokonce cítit nechuť a pokud se pustíme do akce, tak proto, aby se neřeklo. Aspekty rozbíjejí realitu, smlouvy se přepisují, vztahy bortí.
Někdy nám osud ukazuje na to, co není v pořádku, co je třeba pozměnit. Vidíme a neměli bychom zůstat zaskočeni. Z trosek přece vylétne fénix. Je čas nebát se. Je čas na pomalou, opatrnou a postupnou obnovu. Je čas uvědomit si, co je normální, respektive, co by podle nás normální, tedy běžně přirozené být mělo.

Aktuální tranzity vysávají energii, nutí analyticky rozebírat každý detail. Dovolují běžné činnosti. A tak je čas pro sbírání sil, nicnedělání, respektive dělání toho nejnutnějšího. Pusťme si fotky toho nejhezčího za poslední měsíce, promítněme si nejsilnější pěkné zážitky na spodní stranu víček. Život je fajn, že? A také mysleme na toho fénixe a obnovu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...