Astrologova neděle 21.8.2022 – Složité krčení rameny

Páteční a časně sobotní Mars bez aspektů v Býku přinesl do našich životů rekapitulaci. Abychom mohli jít k něčemu novému, musíme si leccos uzavřít. Může to trvat hodiny u nejrychlejších a dny u jiných. Podívejme se na „historii“ Marsu. Ten než došel na onen kritický poslední stupeň Býka, prošel si konjunkcí s Uranem, jižním uzlem i Algolem.

Dnes je Mars už v Blížencích a po pár dnech se situace zase ustálí a bude dost prostoru pro blíženecká setkání, domlouvání, krátké přesuny i propojování se.

Pak jsou tu dva aspekty působící zdánlivě proti sobě. Merkur v opozici s Neptunem uzavírá týden, ve kterém jsme hledali odpovědi na otázky, které směřovaly velmi velmi hluboko. Pokud jsme nebyli k sobě poctiví a jen se povrchně dotkli bez pokusu řešit témata, tak v rozpacích dnes hledáme odpovědi, jež by nás uspokojily.

Druhý aspekt je trigon Saturn – Luna. Tady si umíme dát hranice a postavit limity. Je dost důležité, aby se toto dělo ruku v ruce s vyhodnocováním odpovědí. Uvidíme, zda nás dnešek potěší a nebo jestli bude stále takový zadumaný. Bude to takový intimní den, který uzavírá a zároveň nás připravuje na to nové, co brzo dorazí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...