Astrologova sobota 24.10.2020 – I na maličkostech záleží

Aktuální doba se Sluncem ve Štíru doslova otevírá hroby a skryté poklady. Zjišťuje se, co vše jsme zapomněli, potlačili, neřešili. Zdánlivě se po nás chce, abychom se opřeli do pák a chytili se kormidel a ráznými činy změnili směr. Ve skutečnosti jde o detaily, o podrobnosti, o důvody a motivy, proč se něco děje tak, jak to aktuálně vnímáme. často zuřivým točením kormidelním kolem měníme směr života a nedochází nám, proč se tak děje, co ve skutečnosti řešíme a kde je jak naše srdce, které se tu teď rozhoduje, tak kde sedí žába na prameni poznání.

Luna je ve znamení Vodnáře a to se vždy dějí záležitosti tak trochu nadčasové, které budou mít časem dopad a které se teprve posléze rozvinou do našich budoucích kroků.
Venuše v trigonu se Saturnem je zajímavý aspekt. Dává možnost stvrdit to, co probíhá. Poskytuje řešením zdání legality a přirozenosti. Pomáhá nám ujistit se v našich rozhodnutích. Otevírá další kroky na cestě dál, zejména tam, kde jsme ještě před časem neviděli ani smysl, ani budoucnost. Také se ovšem střetáváme s nepříjemnostmi, s projevy, kt. nemůžeme akceptovat, s fakty, jež není snadné přijmout. Aspekt nás tedy vede k tomu, abychom jednali čistě, pravdivě a abychom splatili své dluhy a vlastní závazky.

A cestu hledejme v malých věcech. Uvádějme na pravou míru. Poskytujme podporu. Hledejme možnosti, kudy jít dál. Projevme laskavost. Vpusťme do světa radost.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...