Astrologova neděle 23.1.2022 – Nové možnosti

Zdá se, že jsou před námi příjemné aspekty. Slunce se ve Vodnáři setkává s retrográdním Merkurem. V trigonu s nimi vahovská Luna. Pokud jsme něco hledali, zřejmě jsme i našli. Nebo jsme našli sebe sama. Případně se vrátili je své podstatě. Začali žít a hrát svou roli. Objevili, co je autentické. Nabrali sílu a zkusili mluvit, přemýšlet a jednat tam, kde to delší dobu nebylo možné. Vzdušný živel, ve kt. jsou nyní důležité planety, nepředstavuje vzdušné zámky, ale citlivá intelektuální propojení.

Podívejme se i na zemský živel. Tam by nás mohl zajímat trigon retrográdní Venuše v Kozorohu s Uranem Býku, který je čerstvě po otočce. Vidíme možnosti toho, co by bylo možné vytvořit, našli jsme odvahu bylt sví, dovedeme se lišit a jít harmonicky tou cestou, jež je naše. Dává to příležitosti rekonstruovat, obnovovat, znovu spojovat, hledat porozumění.
Dnešní aspekty jsou fajn, ale nejsou jásavé. Dávají prostor na konsolidaci a čas na odpočinek. Příležitost k nalezení cesty a naději v další kroky. Ty ale teprve musejí přijít.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...