Astrologova neděle 28.11.2021 – Forma a obsah

Luna v Panně v sextilu s Marsem ve Štíru a trigonu s dvojici Venuše/ Pluto v Kozorohu bude prosazovat hodnoty. Naše osobní, rodinné, partnerské, kolektivní. Najednou budou detaily důležité a v zájmu jejich tvorby bude probíhat i kontrola. Prožívání, ale i emoce se výrazně zbrzdí. Nezvládneme tak spoustu plánů a úkolů. Ale pravděpodobně to, do čeho se pustíme, bude skvěle vyřešeno. Konstelace na jedné straně ukazují klid a soustředění na smysluplnou činnost a na straně druhé na nervozitu a obavy že selhání.

V dobrém postavení bude Mars ve Štíru. V sextilu s Lunou i sextilu s Venuší bude hrát významné role. Budeme bojovat na mnohých frontách. Bude se tak dít všude tam, kde je potřeba něco změnit, předělat, prosadit. Je to aspekt prohrnuté cesty, odklizených překážek a jasných řešení, jež tu byla i jsou, jen jsme je nedokázali vidět nebo s nimi počítat.

Ve hře bude i Neptun. V trigonu s Marsem se tu budou prohánět myšlenky a setkávat ideje. Sextil s Venuší zase ukáže lepší a citovější stránky života. Zjemnění může přinést i zajímavé podněty pro osobní i umělecký život a v nějaké podobě se pravděpodobně setkáme s láskou.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...