Astrologova neděle 28.8.2022 – Pořádek ve věcech

Panenská sezóna pokračuje dalším dnem. Témata novu je třeba zpracovat. Včerejší den mohl vnést v řadě případů jasno do aktuálních procesů. Často jsme se také ptali po smyslu života i toho, co děláme. Povedlo se nám najít a popsat překážky a někde jsme si dovedli říci, co s nimi. Dostalo se nám i rad. Nicméně jsme objevili, jací jsme křehcí a to je znepokojující.

Nabíhá tu kvadratura Lilit – Chiron. Tento aspekt bude tématem nastupujícího týdne. Bude se týkat naší (ne)jistoty se citově projevovat. Na jedné straně chceme a potřebujeme jistoty, na druhé straně si často o ně nedovedeme říci, neumíme se vyjádřit. Rozevírají se nůžky mezi tím, co žijeme a jak bychom žít chtěli. A zdaleka se aspekt netýká jen citového prostoru a citového života. Nejistota může prostupovat řadu sfér osobního i veřejného života a paralyzovat nás v dalších krocích. Nadto se tento týden budou řešit i rodinná témata, jež vyhřezla napovrch. Je tu i týden, jež máme na vyřešení zdravotních problémů i témata, v nichž pokulháváme.

A pro dnešek tady bude i kvadratura Slunce – Mars. Doběhnou tak včerejší záležitosti a překvapí nás, jak se to, co nebylo definováno, uzavřeno a vyřčeno bude dnes často řešit zdánlivě samo bez našeho přičinění. I tak bude samozřejmě důležité, co uděláme, bude se to počítat do budoucna.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...