Astrologova neděle 3.7.2022 – Mimoděk

Do odpoledne bude Luna ve Lvu a v trigonu s Marsem se bude starat o to, abychom se zviditelnili, aby bylo vidět na to, co děláme. Bude šance se předvést, příležitost se ukázat. Nebo možnost se projevit. Opozice se Saturnem ve Vodnáři bude motivovat k lepším výkonům. I když někoho může zastrašit a tak se neprojeví. Odpolední a večerní Luna v Panně snadno připomene a ukáže na to, co je potřeba vyřešit a udělat.

Kvadratura Marsu s Plutem definitivně odeznívá. V předchozích dnech dovedla připravit řadu mučivých okamžiků, v nichž jsme řešili vlastní aktivitu. Zda děláme dost a jsme dostatečně výrazní nebo bychom se měli pokusit ještě přidat. Byly i obavy v tom, jestli jsme něco nepřehnali a nezkazili tak nejen dojem, ale i vztahy, projekt nebo situaci.

Zaujmout by dnes měl především kvinkunx Merkuru s Plutem. Je to aspekt náhle se objevujících informací a faktů. Slovo velkého významu řečené jaksi mimoděk, ale přesně zapadající do kontextu. Drobné chyby učiněné pod tlakem. Manipulace nebo sebemanipulace v rámci každodenního jednání. Uvědomění si toho, že něco děláme nesprávně, ale neumíme se takového jednání prozatím zbavit. Potřeba drobných, ale v důsledku významných změn v životě, kt. si musíme prosadit především sami vůči sobě.
Na dnešní den nejsou plánovány významné aspekty a tak máme dost prostoru k tomu, abychom se podívali sami na sebe a průběžně vyhodnocovali to, jak působíme na své okolí. Věřme, že toto povede k pozitivním změnám a posunům.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...