Astrologova neděle 5.6.2022 – Saturn se otáčí a bude couvat

Saturnova otočka je na 26. stupni Vodnáře a couvat se bude až na 19. stupeň, kam se planeta dostane 22.10. Co můžeme od období se zpětným chodem čekat? Retrográdní Saturn každoročně ukazuje na periodu, ve kt. se spíše vymezujeme, v níž hledáme vlastní cestu, ve které potřebujeme poznat pravidla a podmínky, podle kterých žít a a chovat se. Každému z nás, pokud posloucháme, může Saturn poradit jak dál, co dělat a co nedělat. Pomůže se správným načasováním a podpoří nás v tom, abychom byli v souladu se svými plány. Jedná se i o čas satisfakce, co jsme si vytvořili, co jsme ze sebe vydali, čeho jsme dosáhli, to se nyní může vracet a kumulovat. V dobrém i ve zlém.

Čas kolem otočky je často spojen s hektickými činnostmi. Cítíme potřebu stability, která by měla v ideálním případě vycházet z nás. Najednou potřebujeme vyřešit, dodělat, domluvit. Události nám také ukáží jak jsme silní a prověří to, jak jsme okolní. Bude tu i tlak na serióznost a obava z chyb. Nějakým způsobem můžeme být konfrontováni s časem nebo úkoly. Začneme pomalu myslet na budoucnost nebo aspoň na zimu.

Luna ve Lvu nebude už tak hravá jako v sobotu. Objevíme ji v opozici se Saturnem a kvadratuře s Merkurem. Naše myšlenky se tak budou točit kolem témat svobody a samostatných řešení, budeme pátrat o tom, jako současně vyhovět lidem okolo a současně si zachovat tvář i radost že života. Dnešek tak muže být dalším že dnů v nichž pracujeme na vlastní budoucnosti.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...