Astrologovo úterý 13.4.2021 – Rozpínání křídel

Dnešní den se vyznačuje absolutním sebepohlcením. Do velké míry vnímáme především sebe sama a prostřednictví sebe události okolo. Jsme vyladění na řešení událostí okolo sebe. Vidíme úkoly, registrujeme podněty a že jich je. Kontrolujeme své procesy. Jednáme účelně a účelově.

Do toho přichází Luna v Býku, kt. znovu objevuje hodnoty. Jsou nám jasné kvality, hodnoty. Dobře vážíme, čeho jsme schopni, co se může dít a co nikoli. Hodnotíme možnosti, posuzujeme vlastní potenciál. Potřebujeme kolem sebe vidět kvalitu, nejednáme již za každou cenu a zbrkle. promýšlíme si situace, pokukujeme po lepších řešeních, kvalitnějším zboží, dražších značkách a náročnějších požadavcích.

Slunce je v sextilu s Marsem a tak odvaha nechybí. Není ani potřeba se ptát, jsme ochotni se sebrat, zvednout a vyrazit. Z našeho pohledu se zdá, že překážky padají. je výhodný okamžik k tomu, abychom zaujali a mobilizovali. Jupiter je v trigonu s Marsem a Slunce v sextlu s Jupiterem. Tyhle dva aspekty budou zítra ještě přesnější a tak pokud nemusíme se pokoušet o složitější projekt, delší cestu, o plánování a rozhodování, nechme si to na zítřek. Každopádně posledně jmenované dva aspekty vyvolávají naděje, otevírají obzory a srdce.

A nedá se říci, že jsme chladní. Angažujeme se a zajímáme se. Chceme s přehledem řešit vlastní témata a ta se nám mohou dařit. Pokud se do něčeho pustíme, dá se čekat, že věc dobře poroste, bude mít velký dosah a bude se o ní mluvit. A je možné, že nebudeme ani vnímat to, že by nás mělo něco za křídla tahat zpět.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...