Astrologova neděle 7.11.2021 – Naše postoje

Luna ve Střelci v kvadratuře s Neptunem, toho aspektu si asi všimneme nejdříve. Opojná atmosféra dovede zajít dal než jsme že začátku chtěli a soulad umí přerůst v nesoulad. Aspekt navenek vytahuje naše vnitřní nesoulady a neharmonie a staví tak před nás výzvy. Chce se po nás jednoznačnost a té nejsme vždy schopni. Také se zjišťuje, změny můžeme mít jen jeden cíl a že nelze chtít všechno.

Venuše v Kozorohu je v příznivém sextilu s Merkurem ve Štíru. A oba si notují, nabízejí zajímavé pohledy na svět a podrží nás v jinak nepříznivých situacích. Aspekt nám dává dílky k překonání drobných problémů a překlenutí vzdáleností. Usnadňuje jednání a nabízí se k setkáním.

Stále větší význam začíná mít sextil Marsu ve Štíru a Saturnu ve Vodnáři. Život začíná mít řád. Dovedeme cíleně jednat a cílevědomě pracovat na svých úkolech. Vidíme před sebou zajímavé perspektivy a neradi bychom o ně přišli. Možná právě proto pro ně dovedeme leccos vykonat.

Zjistíme tak, že dnešní momenty dobře vystihují a také formují nade postoje a dávají nám šance řešit každodenní situace často z nových úhlů pohledu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...