Astrologova neděle 7.4.2024 – Napětí

Žijeme v zajímavých dnech. Včera jsme si prošli tématy moci, tlaku, prosazování se. Ale také ironických odstupů, vášnivého zaujetí. Emoce se mohly střídat jak na běžícím pásu, staral se o to sextil Venuše s Plutem. Po tom všem můžeme konstatovat, že se vytvořilo nové rozložení sil, které bude několik týdnů ovlivňovat náš život. Můžeme s ním ale nesouhlasit a jistě dostaneme příležitost věci změnit. Nejspíš se to povede koncem dubna a na začátku května.

Trigon mezi Lilith v Panně a Uranem v Býku je aspektem netrpělivosti. Jsme unaveni, frustrováni nepříznivým osudem a tak nečekáme na slušnou budoucnost, ale bereme první vhodné z toho, co se namane. Netaktizujeme a nevyvíjíme diplomacii. Může se stát, že netrpělivostí a nepozorností si výrazně zkazíme kvalitu života. Hledáme totiž zkratky v rozhodnutích. Přesný trigon bude 13.4., do té doby budeme pociťovat zvyšující se tlak na to, abychom vyřešili své problémy.

Mars dobíhá v Rybách Saturn, rodí se tu v tichosti a skrytu nová pravidla a zrají rozhodnutí. Osud pomůže těm, kteří se nebojí být pevní, silní a rozhodní. Konjunkce obou škůdců (Marsu i Saturnu) může být vyčerpávající prostřednictvím úkolů, které budeme muset zvládat. Zjistíme ale, že i my můžeme úkolovat, definovat i jinak vládnout. Nebojme se tedy ukázat na to, co chceme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...