Astrologova sobota 11.6.2022 – Otevřenost

Tenhle den to nebudeme mít úplně lehké. Za úkol bude porušit stávající zvyklosti. Rozbořit krunýř setrvačnosti. Udělat něco velmi zvláštního. Jiného. Zdá se, že je potřeba jednat s velkým nadhledem. Nevšímat si tolik toho, co vnímáme jako nutné a zkusit se zamyslet nad tím, co skutečně nutné je. Pokud se uvolníme, najdeme své skutečné úkoly.

Dva stěžejní dnešní aspekty jsou konjunkce Venuše s Uranem v Býku a trigon Merkuru v Býku s Plutem v Kozorohu. Zda se tak, že dnešek bude rozhodující v řadě činností, akcí a aktivit. Pomůže tam, kde jsme se obávali. Zjednoduší tam, kde bylo vidět hodně alternativ.

Dnešní den je tady zcela bezostyšně pro to, abychom se otevřeli a dali najevo to, čím žijeme. Bez vytáček jsme směrováni k projevům, projektům, jasným vyjádřením. K odvaze.

Slunce v Blížencích dává dost místa k tomu, abychom si vybrali proces, který nám jde. Můžeme si vybrat styl, dát najevo vstřícnost, zájem o spolupráci. Uvědomujeme si, že v ničem ani nikde nejsme sami. Jen najít ten klíč, kt. otevírá dveře k těm, co mohou hrát roli v našem životě.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...