Společnost Passerinvest Group uspořádala 22. ročník fotbalového turnaje FCB CUP

V pátek 27. května uspořádala společnost Passerinvest Group fotbalový turnaj v malé kopané FCB CUP pro firmy, které sídlí na pražské Brumlovce. V letošním ročníku mezi sebou porovnali fotbalové dovednosti hráči ze 13 firem. Nejlepší hráčské a týmové dovednosti předvedla reprezentace společnosti MONETA Money Bank a zasloužila se tak o první místo a putovní pohár. Druhé místo získala společnost UniCredit Bank a třetí místo vybojovala společnost D.A.S. Nejlepším střelcem tohoto ročníku se stal Cebotarjovs Mihails ze společnosti Alcon. Fotbalová utkání se konala na hřišti FK Slavoj Vyšehrad, kde byly přítomny i fotbalové legendy Antonín Panenka a Karol Dobiáš. 

„Tento ročník FCB CUPU byl opravdu dynamický. Do turnaje se zapojilo 14 týmů, během 32 zápasů padlo 233 gólů, takže v průměru každou druhou minutu padl gól. Jsme rádi, že se naše sportovní aktivity těší stále větší oblibě, a to bez ohledu na druh sportu, protože jak běhy, tak i jóga pro veřejnost, které pravidelně pořádáme, mají své stálé příznivce,“ doplňuje Kristýna Samková, Head of Marketing and PR, Passerinvest Group, a.s.

Letošního ročníku se zúčastnilo 14 týmů ze společností: MONETA Money Bank (zastoupena dvěma týmy), UniCredit Bank, D.A.S., Passerinvest Group, Balance Club Brumlovka, MARS, Microsoft, ABB, UNIPROG SOLUTIONS, Webhelp, ŠKODA JS, Savencia Fromage & Dairy a společnosti ALCON.

Brumlovka je moderní a atraktivní městskou čtvrtí nejen pro firmy, které zde sídlí a místní obyvatele, ale také pro návštěvníky této lokality. Kromě široké nabídky obchodů a služeb se zde pořádají veřejné akce v podobě koncertů, výstav, street food festivalů či sportovních aktivit. Veškeré nadcházející akce naleznete zde.

You may also like...