Astrologova sobota 11.9.2021 – Hledání v kupce sena

Venuše první celý den ve Štíru vytáhne na povrch tajná přání. V hodnocení budeme otevřenější, v řeči odvážnější, ve skutcích opatrnější. Venuše si dobře pamatuje, kde jsme se v minulosti špatně rozhodli.

Ve Štíru bude i Luna a tak se procesy výše uvedené budou násobit. Venuše je ve vodním znamení a tak sobota bude potažená emocemi sentimentu. Přece jen dřív bylo lépe, nám zašeptá. Kdo ví?

Na docela jiné notě pojede Merkur v kvinkunxu s Uranem. Čekejme humor, ironii bez hranic, trhlé momenty a podivná setkání. Za vším tím vězí tlak po překonání komunikačních bariér, kt. si v nějaké podobě v sobě neseme.
Z podobného soudku bude opozice (dnes přesná) Luna – Uran. A samozřejmě současně také sextil Luna – Merkur. Aspekty nás povedou k tomu, že budeme umět přesně a trefně pojmenovat, popsat.

Jinak den moc souladný nebude, s lunární opozicí můžeme mít často pocit, že to není ono. Že jindy a jinak to mohlo být lepší. Že nežijeme pravý život, ale jen improvizujeme. Ale protože už dlouho čekáme na něco pořádného, můžeme se na chvíli spokojit s pocitem že tady někde by to jednou mohlo být. Hledání v kupce sena ale nemůže mít takový efekt, jak bychom čekali.

Zkusíme tak dnes leccos, už jen proto, abychom se dobře cítili. Bude se dařit setkáním, komunikaci, blbnutí. Seriozním činnostem aspekty moc přát nebudou, dílem kvůli nedůvěře, dílem kvůli přehánění a extrémním projevům.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...