Astrologova sobota 15.10.2022 – Zase ta stará témata!

Na první pohled jsou současné dny v pohodě. Vzdušná znamení a planety v nich (Saturn, Mars, Venuše, Slunce, Luna …) se starají o to, aby svět šlapal a společnost organizačně fungovala a formálně se dělo to, co se dít má.

V pozadí jsou ale včerejší kvadrát Slunce – Lilit a dnešní Venuše – Lilit. Nejde ani tolik o to, že jsou to kvadráty osobních planet s nevyzpytatelným bodem, ale spíš cítíme, že se z různých stran trefují do stejného místa.

A tak jsou ve hře vztahy, smlouvy, hodnoty, láska, kvalita … A dole za tím se krčí napětí, nespokojenost, neochota. A z pozadí vykukují rychlá (ale hloupá) řešení, nadutost, ignorance, zbrklost a povrchnost, jež si osobují právo vehementně vyřešit vyvstalé problémy. No, jedeme v tom do velké míry všichni. Každému z nás něco zrušili, někde se nedohodl a vadí mu, že se to může dít znova nebo dál …

Nějaké nápady? Jistě. Zkusme pohovořit se svými emocemi. Dejme si relaxační čtvrthodinky, během které si sami nebo se svými blízkými, dovolíme-li si sílu v tom, že umíme vůči nim projevit slabost, povíme, čeho se bojíme, co cítíme, že nás ohrožuje. Nemusíme se ve finále tomu zasmát, ale minimálně najdeme někoho, o komu budeme mít pocit, že nám rozumí a že se Lilit už nemusíme bát.

Ve hře je také kvadratura Saturn – Uran. Psal jsem o ní včera a ještě se o ní jistě zmíním v následujících dnech, protože nás může dost ošklivě skřípnout v podobě hnusných emocí v případě, kdy nebudeme nic dělat se svými zásadními tématy, o kterých víme, že je máme vyřešit. Planety nevyhrožují, jen konstatují.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...