Astrologovo pondělí 28.6.2021 – Venuše vstupuje do znamení Lva a do nás zajímavá síla

Venuše, garant tvořivosti, lásky, radosti, Venuše, spojnice hmotného světa přání a emocí s vnitřním světem jejich odrazů v podobě přání, úsilí a hmatatelných představ, Venuše, naše Anima, milenka i tvůrkyně … přešla do znamení Lva. Setrvá v něm do 22. července.

Čeká nás o něco jednoznačnější, ale ne jednodušší život. Náročnější, okázalejší v projevech a podmínkách. Ale také hravější a nevázanější. Ale přeci jen mnoho přání může umořit dárce a tak si požadavky dávkujme. Skvělý čas pro Lvy, doba oddalování a odkladů pro Vodnáře. Pro Býky a Štíry přichází doba hledání cest v bludišti přání a emocí.. Ale pro všechny z nás snad již skutečné léto – aspoň v pocitech, kdy je leccos dovoleno a můžeme žít víc podle sebe 🙂
A k další náladě. Luna ve Vodnáři přichází s mnoha nápady, které nejsou přímo spojeny s přízemní realitou. A tak mohou být podnětné a pro naši další budoucnost zajímavé. Minimálně uvidíme věci z nového pohledu. A tak půjde beztrestně snít o tom, co nás v životě zajímá a současně i kličkovat a hledat správná řešení tam, kde jsme si na sebe vytvořili nějaké ty úkoly a závazky, kt. se nyní opatrně připomínají.

A k obecným náladám. Neptun se ve znamení Ryb otočil na 24. stupni. Bude až do podzimu couvat. Pro nás toto období může představovat odliv. Takový, kt. obnažuje do té doby schované dno. Ukazuje se vše, co bylo poschováváno a překryto vodní hladinou emocí sladkého zapomnění. Je tedy na nás, jak zpracujeme i tyto většinou do hloubky působící podněty.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...