Astrologova sobota 16.1.2021 – Je to zmatené

Luna v Rybách, Jupiter v kvadrátu s Uranem, Venuše v trigonu s Lilit. Čeká nás tichý den, o to víc bude mluvit nitro, budou hovořit vzpomínky. Setkáme se s ideály a podíváme se po cestě k nim. Vzpomeneme si na pěkné a zatoužíme po tom, aby se takové záležitosti děly znova. Zahleděni do sebe budeme pátrat v minulosti, v nitru. Luna v Rybách nám i podsouvá téma dokončování, je tedy vhodné se podívat všude tam, kde ještě visí cáry nezpracované reality. Budeme vedeni k uklidnění a smíření.

Mírumilovný den bude okořeněn trigonem Venuše s Lilit. Tento aspekt bude chtít jistoty, vyžadovat hodnoty. Je možné, že zatoužíme po tom, co by nás uklidnilo. Budeme potřebovat z okolí čerpat víc jistot, víc zabezpečení. Někoho aspekty povedou k emotivnímu chování, dalšího k velkým nákupům, jiný se soustředí na probíhající události a bude v nich plánovat harmonické prožitky. A koneckonců lze v tento den vidět svět takový, jaký je. Bez pozlátka a příkras iluzí. Možná tady se bude rodit podnět k tomu, abychom se pustili do příslušných změn. Jsme pro ně kvalifikováni.

Kvadrát dvou velkých planet teď během víkendu vrcholí. Jupiter se takto neharmonicky setkává s Uranem. V procesech v okolí, ve vztazích partnerských, pracovních, rodinných i dodavatelských nevidíme jistoty. Připadá nám, že vše může být za chvíli úplně jinak. Zatímco na osobní rovině opravdu chceme tvořit, máme už své plány, a hodně jich máme, nevidíme na druhé straně možnost dlouhodobého nerušeného vývoje. Jakoby to budoucnost vzdala a šla si dát šlofíka. Tato dvojkolejnost je nepříjemná. Víme, chceme a umíme, ale bojíme se odmítnutí, obáváme se nepřízně. Možná právě nyní je doba, ve kt. se rodí pouta nejpevnější. Doba, v níž záleží na hluboké a nevyvratitelné důvěře založené na poznání protějšků, na společných prožitcích, které vytvářejí zájem a na nacítění se na ducha doby.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...