Astrologovo úterý 15.12.2020 – Venuše vstupuje do Střelce a síla do nás

Příliv energie, kt. přinesl ohnivý trigon Střelec – Beran a který rehabilitoval naši nečinnost z podzimu, skončil. Luna se před polednem přesouvá do Kozoroha. Nov ve Střelci mohl být nejen o nových plánech, ale také o smutcích z toho, co není. Výrazně jsme byli konfrontováni s tím, jak jsme si uspořádali vlastní svět. Nemusí se nám líbit. Ačkoli jsme mnohého dosáhli, to se pochvalme, přece jen jsou před námi ještě důležité věci.

A k těm se schyluje. Luna v Kozorohu nám přinese velmi osobní a intimní kontakt s hodnotami a tím, jak si představujeme budoucnost. Ne, ještě není potřeba bezpodmínečně něco udělat, ale měli bychom si být vědomi důležitosti situace.

Střelecko – kozoroží hrátky nám ukázaly, kde je naše síla a v čem jsou naše nedostatky. Tu sílu budeme potřebovat v příštím týdnu. Aktuálně bychom si měli během pár dnů vyjasnit, co v budoucnu chceme a co ne.

Není už čas na jakési přemítání, na naciťování. Přicházejí jednoznačně naostřené situace, které se budou ptát ano – ne. Dnes ještě ne, ale už vykukují za rohem a pustí se do nás po víkendu.

A teď k té Venuši. Dnes vstupuje do Střelce a už se nezakecá. tedy chtěl jsem říci, nezastaví. Velmi rychle budeme vstupovat do nových životních situací a snadno se nám budou řešit, pokud víme, co chceme a na čem si stojíme. Pakliže ne, budeme stát před osudem a jeho nabídkami jako žáčci před zkušební komisí. Udělejme si tedy jasno v tom, co chceme. Nenechme to na náhodně, nenechme to na osudu. Dobře víme, že anděl zasáhne v náš prospěch tehdy, pokud má své pokyny od nás.

Když to tak po sobě čtu a shrnuji, zdá se mi, že se dnes po nás chce, abychom byli konkrétní, jednoznační, ale také sví. Abychom uměli dát najevo radost a srdce otevřené pro setkání, spolupráci.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...