Astrologova sobota 18.6.2022 – Ven z izolace

Sextil Merkur – Jupiter nás bude celý víkend zásobovat událostmi a situacemi, kt. bude nejen nutné řešit, ale také se k nim postavit. V mnoha případech bude prověřen jak náš vyjednávací talent (neberme vše hned na první dobrou a zjistěme, že události se mohou naším přispěním měnit), tak i schopnost nadhledu, tolerance a přehledu.

Merkur vystupuje během víkendu ze svého stínu, t.j. pásma, v němž byl několik týdnů retrográdní a začíná tvořit nové dějiny, nová témata a události. Možná se to dá interpretovat tak, že byly zaplaceny dluhy a vyřešeny problémy, které nás svazovaly (aspoň možnosti jsme dostali a upozornění přišla). Od nynějška tak můžeme na sebe i své situace nahlížet jinak. Aspekt vybízí k cestám, ke komunikování a pomáhá odstraňovat bariéry a přibližovat vzdálené horizonty.

Venuše se dostává do konfliktu se Saturnem, je tu jejich kvadrát. Se stísněných žaludkem tak přehodnocujeme postoje, postavení a hodnoty. Zdá se, že jsme některým záležitostem v životě nedovedli dát náležitý význam. Tak to poupravme a budeme se cítit jistěji, hodnotněji a spokojeněji.
Naopak sextil Neptun – Venuše přijde s hlubokými zážitky, ukáže nám cestu tam, kde hledáme hodnoty, lásku a smysl konání. Můžeme se leckde uklidnit a uvolnit, sextil bude přát i přijetí různých faktů a situací, které se staly v nedávné době.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...