Astrologova středa 7.9.2022 – Výrazné urychlení

To, že aspekty a podmínky, které na nás působí, vnímáme v posledních dnech nepříznivě, neznamená, že nám osud háže klacky pod nohy. Vede nás k tomu, abychom dělali to, co dělat musíme a nejeli nadále v setrvačnosti. Jak jsem tu už před pár dny psal, nepříznivé aspekty jsou ty, které život zesložiťují. Ukazují nám tak složitost našeho jednání, klopotnost, se kterou vyrovnáváme každodenní nerovnováhy a poukazují na dlouhodobou neudržitelnost takových procesů.

Včerejší melu způsobovala Luna v konjunkci s Plutem v Kozorohu a trigonu s Uranem v Býku. Slunci v Panně nezbylo než už jen řašit všechno, co se za poměrně dlouhou dobu nahromadilo. V vlivem příznivých trigonů to sice bylo těžké, ale odsýpalo to. Často stačilo překonat počáteční nejasnosti, nejistoty a ostych.

A dnes? V první části dne čekejme vzušný trigon ve složení Luna – Merkur – Mars. Dovede pěkně provzdušnit svět a popožene situace, zprůchodní nehybné záležitosti a uvede do pohybu všechno, co stálo. Půjde mluvit, probírat, diskutovat. Ale také nadchnout, podnítit, přesvědčit i přemluvit.
V opozici stojící Merkur s Jupiterem se tak ocitnou v ose konfigurace Draka a tak nám dnešek pomůže vyřešit to, co bylo komplikací. A jestli ne, tak delší dobu už nepomůže nic 🙂 Bude šance obhájit, dát věci do pořádku a prosadit spravedlnost. Po dlouhé době je dnešek výrazně dynamickým dnem. A pokud bereme příznivé aspekty jako usnadňující a zjednodušující, pak budou naše akce snazší a projevy přirozenější.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...