Astrologova sobota 19.12.2020 – Den šťastných setkání

Vnímejme dnešek jako moment pro šťastná, terapeutická a smírná setkání. Slunce se schází s Merkurem ve Střelci a jednají ve velké velkorysosti. Tady si určitě nebudeme vyčítat detaily a žádat vysvětlení. Budeme jednat narovinu a otevřeně. Možná jsme takový den potřebovali a dlouho na něj čekali. Také nabereme odvahu a nadechneme se k činům, jež jsme předlouho odkládali.

Terapeutický pohled nám poskytne trigon Venuše ve Střelci s Chironem v Beranu. Aktivitou, pohybem, posunem chceme a umíme napravit nespravedlnosti, skutečné nebo domnělé křivdy. Prostě chceme být dobří a chceme se tak cítit na základě toho, že budou spokojeni i ti kolem nás. Samozřejmě nic není bez stínu a zvlášť pokud se jedná o chironské téma. Je potřeba překročit větší nebo menší propast, kt. se rozevřela, nevyptávat se a nezkoumat důvody a nepátrat po příčinách. Energie je dost, jen bude potřeba ji nasměrovat do správného bodu aby to fungovalo.

Pokud nás zajímají tmavé stránky dnešního dne, může je symbolizovat kvinkunx Venuše na jedné straně s Uranem a Lilit na straně druhé. Zdá se, že se nám nabízí rychlé a na první pohled spásné řešení našich problémů. Že nás to nenapadlo dřív, že? Tak tady opatrně, je šance 9:1, že tímhle si ve skutečnosti vše jen zkomplikujeme. Promysleme si to. Možná nám nabízející se řešení ukazuje jen nástroj a jen cestu. To pravé bude o kus dál.

Dnešní den je o nás a našich volbách, o spolupráci, o motivech a cílech. Moc se nerealizuje, víc se mluví, řeší, diskutuje. Ale čas pro činy také přijde!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...