Astrologova sobota 2.10.2021 – Pochyby a jasnosti

Pátek nebyl moc příjemný. Pod vlivem kvadrátu Venuše – Jupiter – Venuše chyběla energie. A tak se často nenašla chuť, vůle a ani velkorysost vyjít vstříc, počkat a projevit respekt. V mnoha momentech jsme se dostali na hranu, často za ni. Objevila se i špatná rozhodnutí.

Dnes najdeme Venuši v příznivém sextilu s Plutem. Tak se povede přece jen potřebné prosadit a plány se záměry dotáhnout do konce. Snad to vylepší páteční nedomrlost a rozmrzelost. Naopak nás napadne řada věcí mimo plán a a pokud nad nimi nebudeme moc spekulovat, můžeme čekat úspěch skoro trvalý. Tento aspekt by měl podpořit i sebedůvěru.

Pocitově to dnes uvnitř nebude ono, Luna ve znamení Lva bude v nepříznivých aspektech postupně k Venuši, Uranu i Jupiteru se Saturnem a tak nečekejme velké lví hrátky. Spíš se dlouze zamyslíme nad tím, proč tu jsme a jestli to, čím se zabýváme, děláme skutečně dobře a zda jdeme správným směrem. Je tak šance napsat si a lidem kolem nové scénáře.
Trigon Slunce s Marsem – Lilith – Saturn je v posledních dnech stálicí. Nyní se v jeho rámci začíná výrazně prosazovat Slunce ve Vahách. Je čas na organizaci, plány pro posilování vztahů, partnerství a podpory. Nic nejde mechanicky a v mnoha případech začínáme od nuly znovat. Ale proč to nezkusit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...