Astrologova sobota 2.7.2022 – Pošmourno, nejasno

Pošmourný a bouřlivý začátek prázdnin pravděpodobně předznamenává neklidné období. Slunce v Raku po nás chce, abychom byli citliví, Lilith v Raku vyplavuje na povrch všechna citová nedopatření a zařizuje, že takové situace vidíme dost kriticky. Jupiter v Beranu v kvadrátu se Sluncem přichází s neklidem a nepokoji. Cítíme, že nejsme na svém místě. Vidíme jiné, alternativní možnosti a neumíme si vybrat. Nejspíš ani momentálně nechceme, neb se na to necítíme.

Včera jsme si docela užili s kvadraturou Pluto – Mars. Byli jsme nastražení, nekompromisní, bojovní. Potřebovali jsme , aby nás svět slyšel. A že některé z nás bylo slyšet. Dnes už se bude kvadratura rozbíhat a tak je příležitost k usmíření tím, že objevíme, co je skutečně důležité a že zdůrazníme nadčasové hodnoty.

Dnes nás bude trochu dusit trigon Saturnu ve Vodnáři s Merkurem v Blížencích. Cítíme, že jsme strkáni do škatulek, omezováni hranicemi. Toužíme překonat danosti, potřebujeme odstranit překážky. Chceme být sví a tak trochu originální. Nabízí se příležitost v tom, že poznáme svá omezení a tím najdeme cesty, jak je překonat. Tento aspekt není o bojování, ale o kritickém rozhodování, možná také i o hledání cest. Neměli bychom v tom pracovat sami, ideální je setkat se se všemi zainteresovanými nebo požádat o radu či podporu zkušené.

Je tu i příležitost vymazlit se ve vztazích k lidem tak, aby nám vztahy sloužily a nikoli my jim. Zejména tam, kde se jedná o rodiny nebo rodičovské vazby.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...