Astrologova sobota 20.8.2022 – Mars vstupuje do Blíženců

A také si v Blížencích pobude až do ledna. Na podzim a v zimě bude retrográdní a to ho na postupu zodiakem výrazně zastaví. Někdy příště si napíšeme, co s námi tato konstelace udělá.
Už včerejší odpoledne počínaje půl druhou mohlo být divoké. Mars byl od té doby bez aspektů a tato situace potrvá dnes do 11. ráno, kdy vejde do Blíženců. V takové situaci se totiž může stát leccos a přihodit cokoli. Marsické síly jako by nebyly vázány domluvami a chovají se velmi spontánně.

Většinou se v takových situacích děje to, co si jindy nedovolíme. Jsme s volným neaspektovaným Marsem na chvíli vyvázáli z dohod a smluv. Také v takových momentech promlouvá hlubší, třeba i karmická zátěž a vede nás k tomu, abychom dělali (a vůbec se projevovali) to, co je nám vlastní a co často kontrolujeme.
V sobotu dopoledne už s Marsem v Blížencích budeme rychlejší než v předchozích dnech. Budeme jednat účelově, prakticky. Bude potřeba se projevovat navenek, třeba ve společnosti. Budeme chtít řešit, řídit, organizovat. Ale také se vlastní činností spojovat s jinými lidmi. Padají překážky Marse v Býku, kde nám často bránily emoce nebo něco z minula, co jsme si ještě nedokázali v sobě vyřešit.

Mars v Blížencích je tedy perfektní na krátké cesy, zajímavé výlety, poznávání, studium, setkání, na kterých se skutečně něco bude dít a probíhat. Je tu ambice rozpohybovat zamrzlé situace.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...