Soutěž Dáma České republiky 2022: Vlastimil Harapes se zúčastnil představení finalistek

Myslím, že si letos mezi finalistkami každý najde svůj typ,“ prohlásil herec a bývalý baletní mistr Vlastimil Harapes v novém pražském klubu Affect v Dlouhé ulici. Konala se tam tisková konference k soutěži Dáma České republiky 2022. Slavnostní finále se uskuteční 27. října v Divadle Horní Počernice za účasti veřejnosti i známých osobností.

Druhý ročník soutěže Dáma České republiky pořádá – stejně jako ten loňský – společnost Stockholm Dream Production ve spolupráci s neziskovou organizací Galerie Silných Srdcí, na jejíž účet poputuje výtěžek z celé akce. „Opět podpoříme děti z dětských domovů, které se tak poprvé v životě podívají k moři,” prozradila ředitelka Galerie Silných Srdcí Lucie Junková.


V klubu Affect se oficiálně představila dvanáctka finalistek, z nichž jedna na konci října získá titul Dáma České republiky 2022. Na tom, že porotu čeká velmi těžké rozhodování, se společně s Vlastimilem Harapesem shodly také herečky Simona Prasková a Bára Fišerová, zpěvačka Kamila Hübsch a moderátor Michal Šeda, který tiskovou konferenci uváděl. Nechme se společně překvapit, jak to celé dopadne!

Foto: Jaroslav Hauer

You may also like...