Astrologova sobota 22.10.2022 – Kontrola a uzávěrka

Předposlední den se Sluncem ve Vahách může být vztahový. Může se ve zvýšené míře týkat smluv, dohod, spojení a svazků, jakožto i smluv, prodejů a koupí. Také se podíváme na to, co nás spojuje či rozděluje. Každoročně je vahovské období časem posilování, korekce i obnovy smluv. Také i časem, v němž si korigujeme vztah mezi představami a rolemi, jež přisuzujeme lidem kolem nás s tím, jaká je realita ve skutečnosti. A dnes a zítra jsme ve finále a podle toho to může i vypadat.

Své si přisadí Venuše, jež je aktuálně vládcem (dispozitorem) Slunce a ke kterému s dostává do už těsné konjunkce. Je tedy čas vyřídit a zajednat vše, co je potřeba tak, abychom byli spokojeni. Vždyť obecnou spokojenost společnosti si přeje i Slunce ve Vahách. Je tu i čas k tomu, abychom se podívali na závazky, především pracovní, ale i osobní a společenské. Události nás konfrontují s každou nejasností nás nebo protistran a nefunkčností. Ta se může promítat i do jiných sfér, zejména tam, kde se řeší sebehodnota, majetek, finance a obecně kvalita života a pohledávky po životě lepším.

Nabíhající trigon Merkur – Saturn po nás skutečně chce, abychom dali do pořádku všechno, co necítíme a nevidíme jako jasné a pevné. Každá taková nepořádná záležitost nás může velmi výrazně oddělovat od toho, abychom byli úspěšní v životě, práci, rodině, vztazích, osobním rozvoji a tak. Saturn je retrográdní a tak se dá hned na místě říci, čeho se to týká a ohledně nástrojů už vše víme a zrovna tak o tom, jakými cestami se vše má vyřešit.

Tak jak klepe na dveře již období se Sluncem ve Štíru, přicházejí i nové výzvy a nové životní etapy, pro které je potřebné, abychom je kvalitně zvládli, udělat si pořádek na dvorku. Tak se může klidně i nečekaně stát, že dnes budeme víc sami, ale také víc rozhodní nebo i víc emotivní a vstřícní dobrým plánům. Každopádně bychom na ně měli reagovat.

You may also like...