Astrologova sobota 25.3.2023 – Mars vstupuje do Raka

Konečně, chtělo by se říct. Mars byl v Blížencích od 20.8. a za tu dobu toho hodně řídil. Týkal se především vztahů, sdílení, vnímání prostoru kolem nás a stylů i způsobů komunikace. Dalo se snadno zabloudit, zapomenout na to, co je opravdu důležité, vnímali jsme především vlastní potřeby, zájmy a hledali instantní řešení. Kotvy byly vytaženy.

Odpoledne vstoupí Mars do znamení Raka a promluví duše i podvědomí. Začnou nás zajímat témata ryze osobní, citlivá i citová. Motivace pro prosazení se ve vnějším světě budou osobní a často emoční. Víc bude záležet na dojmech než na pojmech. Doposud tomu bylo spíš opačně. V Raku bude Mars až do 20. května.

Budeme tak více citoví, klidnější, soustředění na citové a emoční vazby, vztahy a události. Svoji roli bude mít setrvačnost, konzervativní přístup a vzpomínky. Pustíme se do řešení rodinných a citových záležitosti, uvědomíme si jejich hloubku a zažijeme jejich naléhavost.

Dnešek bude nestabilní, emoce mohou jít nahoru a dolů, vztek bude střídat touhu společně s povznesenou náladou a odvaha strach. Obtížněji rozlišíme realitu od přestávka o ní a nebude snadné se vyznat v druhých lidech. Tenhle čas ale můžeme využít pro odhodlání k novým věcem, pustit se znova do boje tam, kde jsme před časem umdleli nebo přestali.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...