Astrologova sobota 5.12.2020 – Ohnivá znamení

Velký trigon v ohnivých znameních může dodat energii. Spojuje se Luna, Mars a Slunce. Energie osobní a velmi konkrétní. I klidní lidé se mohou naštvat. Tak jako jsme ve čtvrtek zažili příval citové a cituplně energie, nyní je pozornost upřena k aktivizaci, ke zvýšení potenciálu, ale také k dynamičnosti a bojovnosti. Pokud má někdo ze zde přítomných planetu ve vzdušném znamení, dá se čekat, že bude hyperaktivní a plná energie se bude snažit něčeho dosáhnout. Spojí se totiž s tranzitními planetami do konfigurace Draka.

Luna bude v kvadrátu i s Venuší a Uranem, oživí témata nedávné opozice těchto planet z konce minulého týdne. Zažijeme tedy ozvěnu štírsko-býčích konfrontací spočívajících v tlaku na uskutečnění rozdělaných věcí a v zdánlivé nutnosti připomenout to, co považujeme za důležité.
Bude doznívat i trigon Merkur – Chiron a s ním potřeba aktivně řešit problémy, šťourat v dosud otevřených ranách. Není jasné, jestli se tím vyčistí. Ale vzhledem k trigonu Venuše s Neptunem se zdá, že přeci jen se povede uklidnit bolavá místa našich životů a smířit se.

Dnešní den tu máme k tomu, abychom podali výkon, zazářili, předvedli se, upozornili na sebe a dali najevo, o co nám jde. Také si i hráli a hrou se uvolnili, odpoutali se od poněkud smutné doby, která nás objala a jen tak nepustí. S ohledem na zmíněné dva trigony se dá čekat, že události budou docela klidné. Jen emoční výčitky očekávejme na stupni 3.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

 
 
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...