Astrologova sobota 6.3.2021 – Trochu jiný úhel pohledu

Luna ve Střelci si dobře rozumí s planetami ve Vodnáři. Den tak prospívá myšlenkám a práci s nimi. Plánování, cestování, hledání nových řešení. Velkorysost a otevřenost se projevuje i v širším přijímání, v zájmu o pohledy druhých v ochotě diskutovat a v diskusi hledat řešení.

Střelecká Luna je v kvadratuře s Neptunem a Venuší. Můžeme se tedy v některých pocitech i životních tématech vracet do minula, případně k bodům, na kt. jsme kdysi uvázli. Lze tak hledat smíření, ale i východiska ze zapeklitých situací. Zřetelně se také projevují naše přání. Vidíme je celkem jasně a lze s nimi pracovat. Realizovat, sdílet, prohlubovat.

Rozbíhající se aspekt, konjunkce Merkuru s Jupiterem ukazuje na setkání. Ta nám mohou hodně přinášet, byť jejich význam doceníme až časem. Včera i dnes se tak může dít cosi malého, ale významného, něco, co ukáže na další posun a vývoj nás i společnosti.

Zřejmě jsme dnešek dostali trochu na odpočinek a trochu k tomu, abychom si v závětří velkých událostí srovnali myšlenky. A abychom se vážně podívali na to, co se nám děje a zeptali se, jestli to náhodou nemůže být trochu jinak. Stačí jen trochu jiný úhel pohledu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog

You may also like...