Astrologovo úterý 16.11.2021 – Druhá šance

Setkáváme se s následky rozbíhajících se aspektů. Končící kvadratura mezi Sluncem ve Štíru a Jupiterem ve Vodnáři přinesla do našeho života řady otázek. Zdá se, že se poněkud otočilo kormidlo našeho života a my nyní přemýšlíme, co to pro nás prakticky znamená. Povolily tlaky a vlastní iniciativa dostává prostor. Na malý moment smíme být režisérem osudu a poučit se z toho, co bylo. Kvadratura nás mohla vést k přehánění a dokonce i plýtvání, bylo to však příjemné. Jak jsme na tom se zdroji? Ptáme se dnes.

Luna v Beranu stojí vždy u nových začátků. Nemusí to ale být znát a není to za každou cenu vidět. Začátky jsou dnes ve stylu druhých nebo třetích šancí, víme už o co jde a jsme poněkud benevolentní. Ale stále také upřímní i když se tomu moc nechce věřit. Je tu i kvadratura Luny s Plutem, což přináší potřeby vyrovnat se s objektivně existujícími fakty.
Začíná působit i trigon Venuše v Kozorohu – Uran v Býku. Ten přichází s dlouhodobými a pozvolnými přeměnami. Některé nemusíme ani vnímat. Většinou to, co přichází, přináší pozitivní a trochu překvapivé situace, kt. vyústí v cosi příznivého. Jen dejme všemu čas. Ten aktuálně dlouhodobě pracuje pro nás.

Je před námi také úplněk v Býku s novými silnými zážitky, jeho vliv bude znát nejspíš už dnes na sklonku dne. Tepna nadcházejícího úplňku bude hodnota a kvalita života a rovněž pevnost názorů a postojů, tak uvidíme, v jakých podobách a kterých projevech se nás to bude týkat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

 

You may also like...