Astrologova sobota 6.8.2022 – Láska nebeská?

Konfigurace jako hrom na nás čeká v sobotu. Bude to velký vodní trigon mezi Venuší v Raku, Neptunem v Rybách a Lunou ve Štíru. Ti silnější nebo spirituálně naladění ten aspekt mohou vnímat jako dotek křídla anděla, jako inspiraci i požehnání tomu, co podnikáme. Ti, kdo směřují někam, usiluji a potřebuji dodat jistoty, uvidí, jak se věci mají, uvěří, pochopí detaily. Je tu samozřejmě prostor pro spirituální práci. Otevírá se celá řada dveří, ale i otázek. Otevírají se i hlubiny, ze kterých nás oslovuje minulost a kývání na nás souvislosti.

Konfigurace pomůže uzavřít na rovině pochopení a zklidnit se. Konfigurace je to silně jinová, pasivní, přijímající. Možná i trochu ufňukaná. Nepřeje moc expanzivním výbojům, novým směrům a cestám. Je ideální pro dovolenou a bezstarostně strávený den. Pokud v takový den zůstaneme sami, hrozí tři možnosti. V té první na ledacos nového přijdeme a hodně si zapřemýšlíme. Ve druhé si odpočineme a zapomeneme na běžné starosti, hlavu budeme mít naplněnou nadšením z běžně konzumované přítomnosti. Třetí varianta mluví o závislostech, vášních a očekáváních, zjistíme, jak nám to v tento sféře funguje.

Tahle konfigurace by se spíš hodila do račí sezóny, nemyslíte? Jaké má místo uprostřed bdělého času Lva? Připomíná nám naši křehkost tehdy, když si uvědomíme relativity běhu života, vzpomeneme si, proč jsme tady a hlavně když si vytvoříme potřebný odstup od uštvanosti každodenních procesů. Spolu se Sluncem a Merkurem ve Lvu nám planety ukazují na alternativy života i na to, jak jsou blízko.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...