Astrologův pátek 20.11.2020 – Zúčtováno, shrnuto

Venuše v rozbíhajícím se kvadrátu se Saturnem. Víme, co je třeba dělat s naším životem i aktuálními záležitostmi. jen sbíráme odvahu a především argumenty, kt. bychom přesvědčili především sebe samé. Někdy je třeba sáhnout velmi hluboko.

Otázka víry v sebe a vlastní plány je dnes silné téma, vyrůstá ze sebedůvěry a tak se dobře pozná, jak na to v tomto ohledu jsme.
Luna ve Vodnáři dost často přichází na jedné straně s odlehčením témata a na druhé straně s koncentrovanými tlaky na okamžité řešení. Dnes bude Luna v kvadratuře s Uranem v Býku a Merkurem ve Štíru, přinese tedy tlaky a zejména v první části dne nepříjemná překvapení. P
Porozumíme ale také tomu, odkud tyto nepříjemné ataky přicházejí a bude šance k tomu, abychom se jich zbavili. Buď rázným činem na jedné straně nebo komunikací, vysvětlením, pochopením na straně druhé.

Slunce je na předposledním stupni znamení Štíra. Je čas bilancování, uzavírání hlubokých témat a čas k pochopení. Porozumění tomu, co se stalo. K sesbírání sil, protože již nyní víme zcela jasně, jak fungovat dál. Potřebujeme ještě poněkud zabojovat. K takovým akcím se ale víc než Slunce v analytickém znamení Štíra hodí Slunce ve Střelci, jež přijde v sobotu s odvahou a novými plány.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...