Astrologova středa 10.3.2021 – Nevinnost a zodpovědnost

Z horoskopu na mě na první pohled vykukují vodnářské a rybí planety. Slunce v Rybách se setkává s Neptunem. Procesy se točí v kruhu. Možné jsou všechny cesty, správná jsou všechna rozhodnutí. Nevědomky se dotýkáme základů našich rozhodování, principu našich motivací a smyslu toho, co máme dělat. Je dost dobře možné, že se pokusíme o to, o čem jsme dlouho snili. Možná se rozhodneme vrátit tam, kde nám záležitosti dávají smysl.

Při tom všem se nepohybujeme v mlze, ale v reálných kulisách. Ve společnosti, kt. je nadmíru rozhozená a dezorientovaná. V prostředí, jež nám nic nepotvrdí, ale ve všem znejistí. Hledáme tedy pevný bod. Tím nemusí být nutně nějaký čep, okolo něhož se bude otáčet náš život. Stačí možná slovo, věta, vážně míněné rozhodnutí, něco, cokoli vlastně, seriózního.

Kvadratura Uranu se Saturnem stále destabilizuje a tíží nemožností nalezení jednoduchých řešení. Hledáme aspoň ta konkrétní pro teď. Dá se očekávat, že konjunkce Luny se Saturnem na prahu dneška přišla s nějakými rozuzleními. Možná už víme kudy, kam a jak. Hledejme to, co se osvědčilo a v tom nám napomůže Saturn, jděme za tím novým, co může přinést novou kvalitu a za tím nás povede Uran.

Dnešní události nejsou jednoduché. Vidíme, že žijeme v prostředí, které jsme si nevybrali. Potřebujeme ale udělat pro sebe a své nejbližší to nejlepší z toho, co se nabízí. Tady bychom neměli váhat. Doba přeje i nadčasovým rozhodnutím, těm, která se uskuteční a projeví v čase, za měsíc, za dva.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...