Astrologovo pondělí 10.10.2022 – Střípky mozaiky

Tentokrát budou události kolem úplňku doznívat ještě dnes. Úplněk na ose Beran – Váhy se týkal promítání se beranských kvalit na ty vahovské. Co to znamená ve skutečnosti? Zabývali jsme se vlastní silou, pevností postojů, vírou v sebe a v to, co děláme. Zároveň jsme ale hledali v okolním světě přijetí, potvrzení toho, že jsme tu dobře, že to, co děláme je správné. Zjistili jsme, že si nevystačíme sami, že potřebujeme ty druhé okolo a učili jsme se, jak na vztahy a vzájemnost s nimi.

Dnes v tom budeme pokračovat, některé myšlenky, které nás totiž přepadly, byly značně nosné. Na opozici Luny, Chironu na jedné straně a Slunce s Venuší na straně druhé má velký vliv Lilit v Raku. Může se tak lehce stát, že dnes můžeme leccos vyhodnocovat jednostranně a trochu tendenčně. Nedovedeme být objektivní a tak můžeme často jednat ne na základě přímých reakcí na to, co se děje, ale podle starých odkrytých zranění.

Ne skutečně se nedějí maličkosti. Jedna drobná situace za druhou se jako střípky skládají do mozaiky našeho pohledu na svět, která bude už brzo matricí pro naše rozhodnutí. Je znát nastupující trigon Slunce se Saturnem ve Vodnáři. Zdá se, že se během týdne pustíme do důležitých a průlomových akcí, které povedou ke stabilizaci procesů.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...