Astrologova středa 11.1.2023 – Neptunská mlha a mistrovství rozhodnutí

Luna ve Panně a Slunce v Kozorohu, tato konstelace vytváří podporu. Přemýšlíme, jestli jsme přijímáni a hledáme cesty k tomu, jak se začlenit do vztahu, rodiny, skupiny … a vybíráme si k tomu vhodné nástroje.
Nejdůležitější bude dnes nabíhající sextil mezi Sluncem v Kozorohu a Neptunem v Rybách. Přesný bude 13.1. Bude to den vizí, plánů a představ, které se opravdu konečně začínají rýsovat. Den, ve kterém už v mlze vidíme obrysy toho důležitého.

Těm, kterým se vize nedostavily, nezbývá než se zamyslet na realitou a uskutečnitelností plánů, možná je něco jinak.

Neptunsky sextil nás zahajuje mlhou neurčitosti, lehce tak něco neodhadneme, nepochopíme, nevidíme a špatně zorganizujeme. Můžeme si nevšimnout rady, pokynu, postoje. Můžeme také prosazovat něco, co nemá smysl. Snažme se být tolerantní a pokusme se nevyčítat.

Sextil Neptunu vnímejme také jako malé požehnání, dotek křídel anděla a berme to jako jemné povzbuzení v tom, do čeho bychom se chtěli pustit.

Podívejme se také na to, jak sextil si pohrává s našimi životními rolemi a rozhodováním. Vede nás k větší víře v sebe sama, ve vlastní rozhodnutí a ve svět, jaký si budujeme. Je třeba umět fungovat bez nápovědy, bez vyptávání, ujišťování a dotazů.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...